Para Çekme Hatası
Herkese merhaba sitemiz para çekme sorunu yaşayanlar için kısacık bilgilendirmeler eklenmiştir eklediğiniz haberlerden kazandığınız parayı çekerken sorun yaşıyor iseniz doğru yerdesiniz bunun sebebinden biri para çekme limiti olması istenildiği seviyeye gelmesi gerek para çekme limitine ulaşmadığında para çekme talebinde bulunamazsınız.

Para çekme limitini öğrenmek için https://anlikhaber.com.tr/page/yaz-ve-para-kazan bağlantısından bakabilirsiniz.
Para çekme limiti üstte verdiğimiz bağlantıda Ödeme Yöntemleri yanından bulunan bölümdür burada minimum para çekme limitidir bu limite gelmediğiniz taktirde para çekme işlemi olmaz.

Para çekme limitine ulaştığınızda hesabınıza eklediğiniz banka iban numarasına gönderilecektir burada dikkat etmeniz gereken kısım banka hesap numarası ve sitedeki isimleri bir birini tutması gerek aksi taktirde para çekme talebiniz onaylanmaz farklı isimlerdeki hesaplara para onay verilmiyor bunun için kendi hesap numaranızı girmenizi tavsiye ederiz.

Para bu işlemlerde sorun olmadığı halde hata alıyorsanız destek sistemi ile destek açıp sorunu destek ekibimizle çözebilirsiniz.
Son Güncelleme: 21 Oct 2021
Bu makaleyi yararlı buldunuz mu?
0%
0%
Toplam Oy: 0